| GheorGhe251 a întrebat:

Dau funda! Am o mica intrebare, pot pati ceva daca penisul meu se curbeaza? Adica il pot indoi la mijloc, dar cand e sculat sta drept. Nu are o flexibilitate extrem de mare deci nu cred ca este rupt.Ce credeti? Ce vor spune iubitele mele cand voi sustine contacte sexuale cu ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitele? Pai în timpul actului e posibil sa se rupă, ai grija. Dar e făcut sa dureze, ce-i drept nu mult, dar suficient.

| Reghqen a răspuns:

Așa este și al meu, dar la contacte sexuale nu am avut niciodată probleme, niciuna dintre iubitele mele nu mi-au spus niciodată nimic, totuși se poate că, cu timpul o să scadă flexibilitatea dacă mai ești în creștere.
Cănd suntem în creștere corpul este în modificări continue, fă mult sport, aleargă mult și fă multă activitate fizică, stai liniștit!

Sănătate și,
Dă-i bătaie!