| anonim_4396 a întrebat:

Jocul League of Legends are vreun impact negativ asupra sistemului nervos? Cum ar fi poate creea spasme, tresăriri sau tremurari necontrolate ale mainilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Asta depinde de tine nu de joc, daca il iei atat de personal incat te enervezi si incepi sa tremuri sau sa lovesti/trantesti cand pierzi, poti avea tot felul de scapari, mai faceam si eu din astea. Joaca-l de placere, in momentul cand te enervezi, inchide-l direct si revi peste o ora la el, ar trebui sa fie ok asa.

1 răspuns:
| Stanciu_Fabyan_1998 a răspuns:

Tremurături necontrolate ale mâinilor, doar atunci când te enervezi, în rest nici un impact negativ