| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: a întrebat:

exista vreo crema pentru zgarieturi taieturi semne? sa le fac sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| drpopa a răspuns:

Da exista un preparat f bun Contractubex sub f de gel si unguent, rezultatele obtinute dupa utilizare sunt f bune

| Angellina a răspuns:

Hemel for heels.

Crema este pentru inmuierea calcaielor, dar eu o folosesc pentru cosuri, semnele acneei si am folosit`i pe un semn de la o muscatura de caine cam 2 luni si acum nu mai este.

succes

| tim a răspuns:

Asa cum zicea lara, mai era si vechea, cum ai zicea? canamicina, cred. sau mai e planta aia cu laptisorul ala portocaliu ce curge din ea, rostopasca paremi-se

| mersifrumos a răspuns:

Cea mai buna este crema de galbenele, desi sunt experti aici care ar recomanda si alceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revikenwinking

| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: explică:

Multumesc pentru timpul acordat!