| dudaev_2844 a întrebat:

Pe mine ma doare dupa cap si putin umarul medicul mia spus ca am discopatie cervicala dar coloana nu ma doare puteti sa-mi spuneti ceva despre aceste sintome

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu trebuie sa te doara coloana neaparat. daca te durea coloana era discopatie lombara sau hernie de sisc [ oricum te va ameliora durerea cu medicamente dra nu ti va trece definitiv pentru ca e o forma de reumatism