| Zimm a întrebat:

Hey! Pana la ce inaltime credeti ca voi mai creste, aproximativ? thinking Joc handbal, la nivel profesional, am 15 ani si masor 1.99. Am si parinti inalti, mama are 1.78 si tata 2.05. Cam pana la ce inaltime voi mai creste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ai 2m clar big grin ce mai e un milimetru.
De obicei cu vreo 10cm mai mare decat tac-tu... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca practici in continuare sporturi de inaltime, probabil vei mai creste, dar nu foarte mult.
Baietii cresc pana la 21 de ani.
Te pup!

| mirciu1234 a răspuns:

2.10 cm parerea mea.