| Aihao19 a întrebat:

Exista vreo aplicatie care iti zice ce trebuie sa mananci in fiecare zi, ca sa slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TPUşiUPT1 a răspuns:

My fitness pall

2 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Iti poate spune oricine ca trebuie sa mananci putin. Orice, dar putin si evident, fara grasimi si dulciuri. In schimb, muuuulta miscare, mult sport.

| Anablandiana1234 a răspuns:

Da