| deyu121 a întrebat:

Este obligatoriu vaccinul pe clasa 8?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mănâncă vaccinul, ci îți crește imunitatea.
Hai curaj, nu te mai speria de la prima adiere a vântului!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este, parintii mei au spus ca nu sunt de acord si nu l-am facut deci stai calma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine il faci si gata. Funda?

| MariusA99999 a răspuns:

Ehm. Din cate stiu nu este obligatoriu, dar fara el nu vei putea intra la liceu.

| xXSonyXx a răspuns:

Din cate stiu eu nu este obligatoriu. Parintii tai hotarasc acest lucru.

| Fcsb_Razvan_1998_ItxU a răspuns:

Da este obligatoriu vaccinul.