| denyzo a întrebat:

De curand, am niste perioade aproape ca "turbez" de la orice. De exemplu, cand ma enerveaza si cel mai mic lucru, aproape ca sparg casa. Nu mi s-a mai intamplat asa ceva pana acum, si fac asta fara sa vreau. sad
Ce se intampla cu mine? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic! Nimeni nu te poate ajuta aici.

| Donsavas a răspuns:

Exista psiholog caruia i te poti destinde. Poti discuta cu el orice. Daca esti in gimnaziu,liceu, vezi ca ai in scoala unul angajat sa discute cate-o ora pe saptamana cu elevii.
Daca intr-adevar situatia e una mai dificil de tratat in scurt timp, iti recomand sa faci o vizita la psihiatru. Foarte multi urmeaza un tratament de linistire dat ori de psihiatru, ori de cardiolog(asta daca ai si probleme de circulatie sangvina) si nu dau raportul nimanui ce fac cu sanatatea, viata si trupul lor. Numai bine iti doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescența? Adică, cred că ea e de vină pentru tot laughing

| crybaby220 a răspuns:

Posibil sa fii stresat. Am patit si eu de multe ori asa dar mi-am revenit intr-o saptamana.