| CinevaDePeNet a întrebat:

De ce mă gândesc să fac rău unei femei și nu unui bărbat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Nu știi niciodată când vrea să te atace un câine. Scoți cuțitul și tai gâtul la câine."
Se pare ca ai face rau oricui.
Avand in vedere comentariul acesta al tau la o intrebare tot a ta, ai nevoie de un psihiatru, baiete.

| johnnny123 a răspuns:

Nu suntem psihiatri. Iar tu ai mare nevoie de unul.

| ioana748 a răspuns:

Ambigua intrebare, raspunsul il afli de la psihiatru.
Doamne ajuta,
Toate cele bune.

| Mindfulness a răspuns:

Probabil ești misogin, nu ai avut atracție fata de sexul opus și se reflectă acest lucru prin ura față de femei.

| nigja30 a răspuns:

Ca iti plac barbatii