| SorinBD a întrebat:

De cateva zile am o durere la mana stanga aproape de umar.De la ce poate fi? Am cautat sa vad daca e de la inima si am gasit ca trebuie sa iti amorteasca toata mana, sa te intepe inima si mie nu mi se intampla asa.Deci,ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alpha99Eduard a răspuns:

Nu stiu, poate ai febra musculara daca ai facut efort dar incearca si tu daca ai sa te dai cu o masina de masaj care vibreaza.