| anonim_4396 a întrebat:

De ieri ma doare tare in gat si imi curge nasul, poate toti credeti ca e doar o raceala... Dar "mucii" (Imi pare tare rau ca ma exprim asa) mei sunt galbeni, un galben foarte deschis, si este foarte mult, sunt foarte speriata...Pot avea corona virus.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SoHappy a răspuns:

Fa ti testul