| Spuky a întrebat:

Steroizii cauzează crizele epileptice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cauzeaza crize epileptice, dar cauzeaza impotenta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu imediat, dar cu timpul s-ar putea să te apuce bâțul și spasmosul.

| oz_1736 a răspuns:

Din ce stiu eu parerile sunt impartite. Cel mai bine intereseaza-te la un doctor, sau citeste pe situri de specialitate si decizi singur. Nu ma pot pronunta

| Jigorugu a răspuns:

Nu cauzează impotență atâta timp cât sunt folosite cu o rețetă de la un medic, asta în cazul in care bănuiesc că le folosești pentru culturism și nunumai. Mă distrează cei care dau răspuns fără să le fi folosit vreodată. Eu am folosit moderat, am avut rezultate musculare dorite, iar viața sexuală nu a fost afectată cu nimic.

| GentlemanRider a răspuns:

Salut! Daca se iau dupa ureche, haotic este posibil sa faci destule? Se iau dupa o reteta data de doctor...iar dupa se face o " terapie" de curatare. evident tot de doctor scrisa... Eu asa stiam?