| DeeaEma a întrebat:

Ce se poate întâmpla dacă persoana din familie a aruncat un inel care a fost a persoanei respective în sicriul unei mirese tinere?
Care pot fi problemele?
Și ce poți face ca sa scapi dacă se întâmplă ceva?

9 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Da-i zece zerouri in cont!

NOname
| NOname a răspuns:

Poţi să transferi o sumă cu zece zerouri într-un cont dat de mine. Vrei?

| danay72 a răspuns:

Nu se intampla nimic, totul tine de superstitii.Persoana decedata nu mai stie nimic, nu face nimic rau, pentru ca e inconstienta.Eclesiastul9:5,6,10

| sublime89 a răspuns:

Pacat de inel, mai ales daca a fost valoros.

Răspuns utilizator avertizat
| TrăieşteClipa a răspuns:

Sicriul o sa fie mai greu cu cateva grame.

| AliGab a răspuns:

Sunt superstitii prostesti daca te gandesti ca ai putea pati ceva. Condoleante pentru pierderea suferita, mai ales daca persoana decedata era tanara precum spui. trebuie sa fie foarte greu pentru familie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de vraji de legare a destinului unui om ori de legare a unei persoane, nu e bine sa faci asa ceva fiindca in timp te poti razgandi, si nu mai poti repara nimic.neputand dezgropa mortul.sant chestii definitive, ce se pot intampla unor oameni si nu e bine sa-ti bati joc de viata unui om.