| m1dn1gh7 a întrebat:

Ce compozitori de muzica pentru relaxare cunoasteti/va plac?
Daca atasati si melodii, cu atat mai bine.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult space ambient, traditional japanese, ambient de tot felul

| 393Dan a răspuns:

Alan Walker, tobu, lensko, disfigure, kisma, proximity https://www.youtube.com/watch?v=bHgA_jQ8eZw :)

| BIoody a răspuns (pentru 393Dan):

Astea-s pentru generatia tableta big grin =]
Scz, glumesc, si mie imi plac, dar nu stiu ce am is cam rautacios acum am draculeti big grin

| Jeezy a răspuns (pentru 393Dan):

Am auzit prima oara o piesa NCS chiar de la Alan walker daca nu gresesc mi-a placut foarte mult...am cautat si o perioada nu mai auzeam nici unde NCS. Dupa o vreme din senin toata lumea asculta NCS! wtf laughing

| 393Dan a răspuns (pentru Jeezy):

Eu la fel cam de vreo 4 ani ascult ncs, auzisem Spectre intr-un clip ca muzica de fundal si asa am dat de ncs. Insa recent toti au inceput sa le asculte probabil pentru ca Alan Walker a scos cantecele alea doua si le-a facut comerciale.

| BIoody a răspuns:

Antonio Vivaldi, Bethoveen, Wolfgang Amadeus Mozart
Monlight sonata, 4seasons toata lumea le stie big grin

| Jeezy a răspuns:

Thomas Bergersen.

| RobertM16 a răspuns:

Daca te referi la muzica clasica, i-as amintii in primul rand pe contemporanii Placido Domingo, Jose Carrera si Pavarotti.

Los Tres Tenores: https://www.youtube.com/watch?v=4DeFD59IkFM

Cafe del Mar au o serie de mixuri chill foarte tari:

https://www.youtube.com/watch?v=5HzeplEuQfk

Enjoy