| CreepOrange2 a întrebat:

Salut.
Caut sa cumpar cartea Metro 2033 in Bucuresti. Daca o aveti, ati terminat-o si sunteti disponibili sa o vindeti sau cunoasteti pe cineva care o are va rog sa ma contactati.
Multumesc!

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce n-o citesti online? http://bit.ly/2JmUyq9

| Simpatic a răspuns (pentru Salontanul):

Negru pe alb e mai placut ochiului si mai usor de citit, nu crezi?

| Salontanul a răspuns (pentru Simpatic):

laughing Si acolo cum este? Verde?

| Simpatic a răspuns (pentru Salontanul):

Citeste tu de pe monitor, tableta sau eReader, noi astia mai de moda veche preferam cititul de pe hartie, e mai ok din multe puncte de vedere si mai ales pentru VEDERE!

| Salontanul a răspuns (pentru Simpatic):

Imi pare rau sa te dezamagesc dar eu citesc si pe monitor chiar daca si eu sunt "de moda veche". Poate chiar mai "veche" decat a ta, eu avand peste 60 de ani dar dupa un timp trebuie sa te inveti si cu noul. Asta e! E treaba ta. Eu ti-am dat o alternativa. Sa fii sanatos!

| Simpatic a răspuns (pentru Salontanul):

Multumesc asemeni!

| CreepOrange2 explică (pentru Simpatic):

Sunt de acord su simpatik. Imi face placere mai mare sa o citesc pe hartie. Dar inteleg sa citesti online o carte daca esti pasionat de citit si citesti mult, ar fi o risipa de bani sa iti cumperi mereu carti sa le citesti si dupa sa nu mai ai pe unde sa le ti. Dar eu nu citesc de obicei, am jucat jocul si de asta vreau sa citesc cartea. E si ceva de colectie pentru mine, arata bine pe raft cu coverul acela cu masca de gaze. Asta este doar o preferinta!

| Simpatic a răspuns:

Te-a fascinat jocul video este? happy big up de la mine

| AncientEmperor a răspuns:

Salut, am eu cartea și sunt dispus să o vând. E în stare impecabilă. Pentru detalii putem vorbi în privat.

| CreepOrange2 explică:

*Caut editia in limba romana, am uitat sa mentionez