| Fataaiaanonima4567 a întrebat:

Buna! Ce carti/romane de dragoste mi-ați recomanda, care sa fie despre ceva de genu s-au despărțit și nu au putut sta unul fara altul și s-au împăcat din nou și sunt fericiți, pentru ca s-ar potrivi cu relația mea actuala, și mi-ar placea sa citesc ceva de genu. Băiatul respectiv s-a despărțit de mine dintr-o greșeala luandu se după alții dar nu am putut rezista si ne am împăcat. Va rog, sa găsesc pdf cartea, dacă aveți și link ul e perfect, dar sa o pot gasi. sad Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| Celestina003 a răspuns:

După ce ne-am întâlnit este si pdf.

| Fataaiaanonima4567 explică (pentru Celestina003):

Am văzut filmul

| Celestina003 a răspuns (pentru Fataaiaanonima4567):

Cartea este mult mai interesantă, filmul s-a făcut după carte,care este mult,mult mai interesantă, dar deja nu mai este tentant să citești dacă deja ai văzut filmul...