| cremita a întrebat:

Unde pot sa gasesc cartile necesare pentru a invata pentru concursurile desfasurate de ANAF? La ei pe site nu am gasit.
Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu sunt necesare carti ci doar sa studiezi bibliografia prevazuta pentru fiecare concurs, o gasesti aici: https://www.anaf.ro/......ncursuri/! ut/p/a1/hY9NC4JAEIZ_SwevzqQlS7dtC0WiqJBsL7GCX2G7spr-_bYoKCib27w8D-8McIiBS9GVuWhLJUV137l3CsaBFzjECZFsGFK2jSbenjm4cw1wNAD-GIqfPqHLufHJOiLMBP7LHwD-9B-AD1X4C_cJDJwYAs8rlTzePVKZuCQHrtMs1am2r9rERdvWzcxCC_u-t4UUma2Vhd_4QjUtxG8Y1JcoxvO06lZ0dAMQ_cU9/dl5/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/

| unprietenaproape a răspuns (pentru Ioandelasal):

N ai copiat bine linkul de asta nu ti a dat funda

| Ioandelasal a răspuns (pentru unprietenaproape):

Este bine copiat, da pe scrisul cu litere albastre.

3 răspunsuri:
| cremita explică:

Concursurile se organizeaza pentru fiecare judet in parte?