| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU
o persoana diagnosticata cu schizofrenie nediferentiata poate obtine avizul psihologic pentru permisul auto?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa consulti medicul care te-a diagnosticat.
O zi bunahappy

| Ottakringer a răspuns:

Salut!
Depinde cat de grav este. Dar unele cazuri stiu ca nu iti elibereaza.Si daca iti elibereaza cam greu ca fara $$ in Romania nu faci nimic.

| DrGeorge a răspuns:

Se poate, dar este nevoie de un act timbrat emis de psiholog care sa isi asume raspunderea.