| Preda_Mitza_1981 a întrebat:

Deci... M-am uitat pe Omegle, iar a doua zi mi-a zis tata ca l-a sunat politia pentru ca s-a uitat la ceva interzis. Poate fii adevarat? Va rog ajuta-ti-ma

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca este adevarat, tatal tau a vrut sa te sperie.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Jeez...Nu stiai ca Omegle e interzis? O sa infunde tatal tau puscaria pentru asta daca esti minor. Frumos, frumos!

| Radu284 a răspuns:

Si cum a aflat politia ca te-ai uitat pe Omegle? (nu ca ar fi interzis asta).

| pufulescu a răspuns:

Te-a mintit ca are probleme din cauza ta, ca sa nu mai pierzi timpul pe internet privind dezbracaciuni.

| DoooarEuuu a răspuns:

Asa-i

| DoooarEuuu a răspuns (pentru DoooarEuuu):

Adica tea speriat tatal tau nu-i nimic daca nu ai dat tu numarul lui taicatau de telefon