| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de greu este sa intri în politica? Ce trebuie sa faci? Singura politica pe care o fac e cea din jocul de strategie si politica Erepublik, asa ca o paranteza.

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Faza e ca "politica" nu e un domeniu foarte concret, se refera doar la un tip de activitate care are ulterior un impact asupra statului sau cetatenilor. La ce anume te referi?

| Sportacus123 a răspuns:

Nu mai vrei să fii un vindecător autentic?

| AvalohAlyn explică (pentru Sportacus123):

Mai ales omi doresc sa fiu un vindecator autentic, asta e asa pe planul 2 cu politica, afacerile sau politia și asta după ce ma vindec pe mine însumi de anxietate accentuata voi deveni un vindecator sper.