| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU voi credeti ca va incepe un razboi intre SUA si Rusia? Si de la acesta va incpe al treilea razboi mondial?

Răspuns Câştigător
| VirusS97 a răspuns:

Se ocupă NATO de tot, sau sper că se ocupă. Nu cred şansele îs mici plus că, dacă va fi, eu zic că va fi unul tehnologic, deoarece în ziua de azi nimeni va mai lupta pentru teritoriu sau chestii de genul. Noi n-avem treabă. Dacă vin ruşii pe noi fură ţiganii tot armamentu' laughing))

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu va incepe nici un razboi...riscurile sunt prea mari

| anonim_4396 explică (pentru Narcis2007):

Ce riscuri? Bombele nucleare?

| Narcis2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, in plus un nou razboi ar insemna doar pagube fara rost

| GicAx3mMetal a răspuns:

Nu cred ca se va ajunge la asa ceva. Gandeste-te ce-ar insemna un al treilea razboi mondial in ziua de astazi.