| Hoskero a întrebat:

Am virat 200 lei in contul unei persoane deschis la Banca Transilvania
Trebuia sa imi decodeze pe loc un telefon si n-a mai facut-o.
Nu mai raspunde la telefon.
Ce e de facut?
Se pot afla datele lui pe baza numarului IBAN?
Unde sa aflu de el?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cat de naiv ai putut fi! Oricum, mi se pare o suma marisoara pentru o decodare.Cu numarul de cont du-te la Politie si depune o plangere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci o plangere la politie, dupa ce termina de ras de tine s-ar putea sa te ajute.

| RorySan a răspuns:

Te duci la politie. Spui ce ti s-a intamplat.
Si ei vor sti ce sa faca.

| blAster85 a răspuns:

Pai in contul in care ai virat, iei datele contului si mergi la politie depui plangere si banuiesc ca vor afla cine e detinatorul contului.imi e scarba de halei de astia care se cred buni pacalind asa lumea, data viitoare nu mai fi asa credul.bafta