| Iordan_Danut_1975 a întrebat:

am o problema la cs. Cand trag glontele se duc mai sus de tinta nu in mijlocul ei!

Eu as vrea sase duca in mijlocul tinte nu vreau fix toate glontele sa se duca in acelasi loc doar sa se duca in mijloc la tinta.

Daca stiti cv va rog sa ma ajutati

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Nu este tocmai o problema asta, este ceva specific jocului.

Secretul este sa nu tii apasat pe fire (click stanga) pana termini incarcatorul, ci sa trimiti cate 3-4 gloante (apesi click -pauza scurta- click -pauza - click s.a.m.d)

Exista comenzi care sa te ajute (no-recoil) dar pe majoritatea serverolor de Cs, no-recoil-ul este considerat cod.

| Iordan_Danut_1975 explică (pentru Magnifico):

Am incercat toate felurile de cfg, scripturi da nimic

| Iordan_Danut_1975 explică (pentru Magnifico):

Stiu si eu niste comenzi da nu vad vreo diferenta. Daca vrei da-mi tu comenzile care il zici tu.

| Iordan_Danut_1975 explică:

Cel care ma va ajuta ii voi da direct funda! tongue