| Xdreaper21 a întrebat:

Hai neata TPU!(stiu ca e dupa amiaza)
Stiti cumva cat o sa fie reducerea de craciun la cs:go si rust pe steam?
Vreau sa iau unui prieten sa jucam impreuna ca ma tot plictisesc singur
Nu e nevoie de un pret fix doar cam cat la suta va fi

5 răspunsuri:
| aspectief a răspuns:

O sa fie sub 8 euro sigurat, nu stiu data sigurat dar o sa fie luna asta, si daca vrei da mi add pe steam poate jucam, aspect_tief

| Xdreaper21 explică (pentru aspectief):

Ok
E nume mai ciudat ca eu am un cont special ca pe asta principal am luat vac fara motiv

| bodeaandrei a răspuns:

De summer sale 2017 l-am luat cu 9.50$ ( csgo )

| Xdreaper21 explică (pentru bodeaandrei):

Sa speram ca va fi ieftin(nu prea vreau sa dau skinuri)

| Madamada12 a răspuns:

Anul trecut si acum doi ani au fost reduceri extrem de mari la CS:GO. A ajuns sa coste 2.5-3 euro