| TonYTzZz a întrebat:

De ce nu MERGE metin2 ro ma deconecteaza de pe cont cand intru de fiecare data pe orice cont numai pe ro face asa astept raspunsuri dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| CostyCola98 a răspuns:

Este bug, dar cred ca se rezolva in 2-3 zile...Si se intampla la fel... FUNDA!

2 răspunsuri:
| LooKaTSkuarydzZ a răspuns:

Ori a fost server-ul in mentenanta si tu ai incercat sa te conectezi atunci ori s-a inchis Metinul pentru. introducerea de eventuri. Daca inca te mai deconecteaza reinstaleaza-l dar sterge - din Add/Remove Programs.

| TonYTzZz explică (pentru LooKaTSkuarydzZ):

Am sters dar tot asa face nu stiu ce sa fac. am 2gb ram 1gb video la laptop