| ReaperxD a întrebat:

Care joaca League Of Legens sa-si lase numele aici. Vreau sa ne jucam impreuna. Eu m-am apucat ieri si vreau sa invat si eu cateva lucruri noi si cu ocazia asta imi mai fac si eu niste prieteni No?laughing

5 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

League of Legends*
Eune:BubbaDiWone

| ReaperxD explică (pentru TechGuyTpu):

Dai accept ca ti-am trimis acum. Dar aveam lvl 4 pe eu West. Dar lasa. Nu e asa o mare problemalaughing

| TechGuyTpu a răspuns (pentru ReaperxD):

Nope nu am primit nimica, zi numele tau te adaug eu dar te previn trebuie sa astepti 20m pentru un meci, explic in chat.

| ReaperxD explică (pentru TechGuyTpu):

CopiluVerde adaugahappy

| Reb a răspuns:

Eune Killer7982 big grin