| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Am fost acum ceva timp prieteni pe Facebook si Messenger cu o tipa.Dar intre timp, m-a șters din lista de prieteni de pe Facebook. De ce o vad ca fiind activă, atunci cand intra pe Messenger? Si de ce ii vad poveștile pe mess daca nu mai suntem prieteni? Ma vede si ea pe mine ca fiind online atunci cand intra sau doar eu?

1 răspuns:
| anonimat04343 a răspuns:

Are contul public de aceea o poti vedea, daca tu nu ai contul public nu poate vedea