| Agfhjksd a întrebat:

Am in lista de prieteni (messenger) mai multe adrese de mess a unor prieteni. Dar unii cred ca nu ma vad cand sunt online, deoarece ei probabil m-au sters. Cum pot afla daca ei vad cand sunt online? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Nu ai cum, daca ei te-au sters nu au cum sa te vada doar daca le trimiti un mesaj atunci lor le v-a aparea acolo sa te adauge sau sa te ignore. Sau unde introduci parola si id-ul jos apar 3 casete de bifat, in ultima daca e bifata apari ca invisibil deci offline, debifeaz-o.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca tu ai setat ca ei sa nu te vada. Intra pe acele adrese si vezi daca scrie "invizibil pentru..." sau nu.