| Girly97 a întrebat:

170 FPS in League of Legends desi am un procesor vechi i3-6098P, 8GB memorie RAM si o placa video GTX 650 primita cadou de Craciun dupa care am aruncat fosta mea placa GeForce 210!
Am un calculator de rahat dar felul in care gestioneaza un joc nu foarte intensiv ma uimeste, in viata mea nu am avut o experienta de joc atat de fluida!
Cum este posibil?! Am un calculator varza care nu ar putea sa faca nimic din punct de vedere tehnic!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pentru acel joc pc-ul tau nu e varza, aici gresesti mult! Cand a iesit acel joc pc-ul tau era printre cele mai performante deci stai calma ca nu e chiar asa happy daca vrei totusi sa fi dezamagita ti-as da cateva nume de jocuri care nu ar merge pe pc-ul tau dar nu vreau sa te dezamagesc... laughing

| Girly97 explică (pentru lpavel):

Asadar nu am cel mai prost PC din lume chiar daca este totusi cam vechi?

| lpavel a răspuns (pentru Girly97):

Binenteles ca nu! E un pc Low spre Mediu... Am intalnit persoane care cumparau la ora actuala pc-uri mai slabe ca al tau, deci merge nu e rau!