| airahaz a întrebat:

Salut, cum pot pune un video pe o pagina de Facebook iar acesta sa vie live? Mai detaliat dacă se poate,

3 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Dai click pe Distribuie - acolo ai parca 4 optiuni, dar alegi "Distribuie...", dupa alegi din lista aia "Distribuie intr-un grup" - scrii numele grupului si postezi

| Pupix2002 a răspuns:

Hei.cand intri pe Facebook te duci acolo la,, la ce te gândești?" si îți vor da mai multe opțiuni precum stare, fotografie si live si apeși pe live, pui un titlu liveului si intri în direct. funda?

| untu a răspuns (pentru Pupix2002):

La mine, nu exista live pe Facebook! E doar pentru postat foto si videoclipuri!