| waXonwaXoff a întrebat:

Jucam cu varul meu biliard si am ajuns la bila neagra.Eu am bagat-o in buzunarul care trebuie si am castigat, insa dupa ce am lovit bila neagra cea alba a intrat si ea intr-un buzunar.Intrebarea mea este daca se considera victorie pentru mine sau pentru varul meu, in cazul in care am bagat si bila alba.

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Mă refeream "din păcate " pentru GCS laughinglaughing
ca pentru varu-su e fericirelaughinglaughing
eşi eu ma bucur când alţii fac aşa şi câştig repede laughing)

4 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Vărul tău a câştigat din păcate. straight face

| WR104 a răspuns (pentru buzeduulci):

De ce din pacate? Cineva trebuia sa castige.
Hai varu lu' GCS! laughing

| buzeduulci a răspuns (pentru WR104):

Mă refeream "din păcate " pentru GCS laughinglaughing
ca pentru varu-su e fericirelaughinglaughing
eşi eu ma bucur când alţii fac aşa şi câştig repede laughing)

| Drolja a răspuns:

Data viitoare să pupi bila albă, ca să nu se mai ducă în gaură! happy eu așa fac.
sau poți încerca fără forță.
El a câștigat.

| Ekcstsy a răspuns:

Daca ai bagat si alba el castiga