| Daniela89 a întrebat:

Cum vi se pare job-ul de menajera? a lucrat cineva de aici ca menajera?

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Depinde cate ore lucrezi si cat de mare e cas. Trebuie sa faci mancare si curatenie. Nu e un job greu nici urat. happy

4 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Eu nu dar crede-ma ca este foarte greu.mai bine cautati alt job

| coliflor a răspuns:

Ai putea face meseria asta in strainatate si vei castiga intre 5-12 euro pe ora dar de cand cu criza mondiala stiu si eu...bafta.

| Saya a răspuns:

70 de lei pentru o curatenie in 2 camere e ok zic eu

| Daniela89 explică:

E apartamament cu 2 camere, trebuie doar curatenie.Adica,curatenie de intretinere(dat cu aspiratorul,dat cu mopul, sters geamuri, sters praf)plus baie si bucatarie.Mi s-au oferit 70 lei pentru 1 singura curatenie.credeti ca mi s-a oferit bine?