| 9mmChris a întrebat:

Pot gasi undeva in Suceava o pisica maine coon spre adoptie?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Gasesti cate animale doresti pentru adoptie pe toate drumurile si pe toate grupurile de Facebook.Bafta.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Rasa asta daca este pura vad ca ajunge si la 5000 de lei bucata happy
Ti-ai gasit sa iti si dea cineva gratuit.
Mie nici nu-mi place cum arata dar tine de gusturi stiu, daca era british short hair mai ziceam acelea imi plac mult, are o ruda de-a mea imi par super dragute
Sunt pisici corcituri care sunt destul de frumusele de ce nu adopti una de aceea?
Una de rasa nu vei primi gratuit niciodata te asigur.
Vreau si eu daca are cineva sa imi doneze un Aston Martin...

| johnnny123 a răspuns:

Dacă tot vrei să adopți o pisică, de ce nu adopți o pisică de pe stradă care moare de frig?

Îți spun eu de ce: Pentru că tu de fapt nu vrei "să adopți", ci vrei să primești gratis o pisică de rasă.

Răspuns utilizator avertizat