| cezcez a întrebat:

am cumpărat o tigare electronica formata din baterie ego 2 2200 mah 2016 si un atomizor aspire k1 stiu nu e prea buna si numai pot desfileta atomizorul de la baterie pentru a o baga la încărcat de umplut o pot umple pentru ca rezervorul se desfileteaza dar cu totul nu am dat si cu forta si nimic ce pot face? dau funda celui mai bun raspuns

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se intampla cand iei tigara electronica de pe olx, okazii si alte cele sau magazine mai "bune", iti recomand sa te duci la un magazin de tigari electronice din orasul tau si aia sa-ti desfaca fortat daca mai pot si ei bateria de atomizor, daca nu alta noua!

| cezcez explică (pentru anonim_4396):

Eu ce as putea face?

| anonim_4396 a răspuns (pentru cezcez):

S-ar putea sa-l spargi sigur tubul, altul nou 20-25 ron, si sa te si tai putin la mana, cu ceva in mana, o carpa care nu aluneca sa incerci sa il desfaci, nu inteleg cum naiba l-ai infiletat atat de tare.

| cezcez explică (pentru anonim_4396):

Pai nu stiu am încercat si nimic.rezervorul se desfileteaza sa il pot umplee...dar partea de jos ca sa o pot incarca e de aia mai veche cu un încărcător special stii si nu pot nu stiu ce sa fac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cezcez):

Daca nu se dezlipseste de baterie practic este o mare problema, vezi neaparat la un magazin pentru tigari electronice!

| cezcez explică (pentru anonim_4396):

Da nu îmi dau seama in ce parte trebuie sa se desprinda am încercat in amândouă si nimic