| Achihito a întrebat:

Buna ziua. Am un catelus Akita Inu,. Are 3 luni si o saptamana. L am luat de curand. Nu vrea sa intre in cotet. Sta afara toata ziua si seara il ademenim sa intre si il inchidem. Plange putin si adoarme. Vine vremea rea si o sa se imbolnaveasca afara. Cum putem sa il facem sa intre singur in cotet. I am pus si jucarie...nimic. Multumesc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei cainele intra in cusca. Nu intra pentru ca tu i-ai facut cotet.

| Achihito explică (pentru darrio2007):

Cusca sau cotet...e izolat tot, cu lambriu, acoperis, pardoseala...toate cu izolatie

| darrio2007 a răspuns (pentru Achihito):

Cred ca vrea langa tine in casa. Este cam mic totusi.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. La 3 luni ar trebui sa il tii in casa. Este inca mic.

| Sophieka a răspuns:

E mic si vrea cu voi. Va mai dura pana se va obisnuii sa doarma acolo...