| valeriucernati a întrebat:

Am un caine doberman german, cred. De ceva timp se tot schimb la culoare, la ochi, mi se pare. Cum imi dau seama daca nu e hasciu? Dau funda

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce-i aia hasciu?

| valeriucernati explică (pentru darrio2007):

Hasciu siberius

| carevaescu a răspuns (pentru darrio2007):

Husky.

| darrio2007 a răspuns (pentru carevaescu):

Tot la asta ma gandeam si eu dar el crede ca se transforma din doberman in hasciu siberius.

| darrio2007 a răspuns (pentru valeriucernati):

Poate vrei sa spui Husky Siberian, fir-ar ea de limba română.

| carevaescu a răspuns:

Acum ce să-ți zic, un doberman este instantaneu recognoscibil precum și un husky. Dacă nu ți dai seama care dintre ei este atunci nu ai nici doberman nici husky, și probabil o corcitură

| valeriucernati explică (pentru carevaescu):

Eu l-am cumparat de doberman. Am dat mult pe el sa ma asigur. Dar acum cred ca mi-am luat teapa. Pot sa verific cumva?

| carevaescu a răspuns (pentru valeriucernati):

Daca l-ai luat de pe olx sau asemănător, atunci teapa e aproape garantata.

Daca l ai cumpărat dintr-un magazin reputabil, ai fi primit un certificat