| Desh a întrebat:

Salut TPU! Doar mie îmi plac filmele, serialele și cărțile în care îngerii sunt villaini? Nu vă gândiți că sunt vreun satanist, dar demonii ca villaini sunt cam neinspirați, iar îngerii par mult mai malefici.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Villains ar fi forma corecta la plural
dar imi place ca ai zis-o in englezo-romanawinking

adica iti plac seriale gen serialul Lucifer!

| Desh explică (pentru Simpatic):

Hazbin Hotel de fapt

| Simpatic a răspuns (pentru Desh):

Ok, nu pot face o lista cu absolut toate serialele ce contin elementele cautate de tine, dar lucifer si supernatural sunt in targetul cautat de tine!

| MrAM a răspuns:

Nu prea ma atrag filmele sau serialele de genu, insa abia astept sa apara Constantine 2

| Alexandru1111199 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la supernatural are 15 sezoane si la un moment dat toate creaturile care nu sunt umane vor fi villains.Adica serialul se concencreaza pe 2 fratii care rezolva mistere (dar nu e gen scooby doo laughing ) e misto rau, e cu un fratioar mai tocilar si unu care e badboy, fratii astia in fiecare episod viziteaza alt oras si rezolva cate o crima sau ceva si desigur omoara o creatura.Ca sa-ti faci o idee in serialul asta ORICE creatura apare la un momendat, toate creaturile si miturile apar in serialul asta, pana si cele mai mari fiinte gen dumnezeu, lucifer si asa mai departe.