| Shaniquablackgirlro2005 a întrebat:

E Hailey banks neagra? E fata din desenele noi disney, imi place mult de ea, e draguta dar vreau sa stiu daca ea e neagra, imi plac dintii ei.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este neagra daca asa sunt considerati cei din Hawaii, daca nu, nu este, pare bronzata din ce vad in imaginile referitoare la aceasta animatie, deci nu poate fi considerata o persoana de culoare din persectiva afro-americanawinking

Hailey is a 14-year-old Hawaiian-American girl of medium height with tan skin, dark brown shoulder-length hair that is usually styled in a ponytail with a red tie, and brown eyes. She wears big red glasses and has a chipped tooth, with square bangs in between her eyes.

Te pacientezi prea mult referitor la culoarea pielii tale (am vazut asta cu ocazia altor intrebari ale tale), nu conteaza daca esti alb sau negru sau galben, important este despre ce caracter ai...chiar daca unii din prostie sunt rasisti!

| Shaniquablackgirlro2005 explică (pentru Simpatic):

E havaiana? si are strungareata? ce tareeeeeeee imi plac havaienii?

| Shaniquablackgirlro2005 explică (pentru Shaniquablackgirlro2005):

Am vrut sa pun emoji dar nu pot e? Semn de intrebare

| Simpatic a răspuns (pentru Shaniquablackgirlro2005):

Asa zice "Goagle" ca ar fi din hawaii acest personaj, spus de tine!
nu urmaresc desene animate, singurele pe care le mai vad rar sunt the simpsons, au ceva aparte pentru mine!