| cristianfrunza a întrebat:

Dau funda!
Salut TPU, cum se numea acel serial difuzat prin anii 1997-2003(cred) la TV care avea o introducere cu o plaja langa un pod si pe fundal un apus de soare si o melodie la chitara.
Scz pentru explicatie...doar atatea imagini imi vin in minte din copilarie. Am impresia ca melodia de pe fundal se numea Chris Isaak - Wicked Game

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca ai da nume le personajelor din film macar unu poate mi-as aminti dar tare mi ca te referi la,, sunset beach,,

| cristianfrunza explică (pentru mona):

Ai nimerit-o! MERCII! Doamne cat l-am cautat!

| cristianfrunza explică (pentru mona):

Meriti o lada de bere!laughing

| mona a răspuns (pentru cristianfrunza):

Am vazut serialul de la cap la coada, a fost preferatul meu

| mona a răspuns (pentru cristianfrunza):

O lada de suc poate sau o tona de cafea...bere nu beau, mersi oricum