| cautjocurirrtf a întrebat:

Ce fac actorii precum Michael c Hall, Al Pacino, Edward Norton, Gicardino Espoito, Bob Odenkirk, Mike din breaking bad, Christopher din sopranos, actorul din narcos care l-a jucat pe Pablo Escobar, Silvinio din sopranos, Aaron Paul? ca nu am mai auzit nimic de ei si fratele lui Dexter Morgan de ce nu a mai avut niciun rol negativ important dupa Dexter? Joaca foarte bine.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai luat-o pe urmele simpaticei AdrianaBacescu, si ea intreaba de o multime de filme si actori

Insa fratilor dati mai putine exemple si nume in intrebari, pentru ca este complicat sa raspunzi la modul general sau particular asupra unei intregi liste de oameni si filme diferite ca natura

Dexter Morgan fiind un personaj, interpretat de Michael C. Hall, deci cine e fratele lui Dexter Morgan?

Apropo de Michael C. Hall, o chestie interesanta daca nu stiai:

Ex-wife Jennifer Carpenter plays his sister on Dexter (2006).

| cautjocurirrtf explică (pentru Simpatic):

Pai zice fiecare de ce actor stie, intelegi? fratele lui dexter morgan e rudy nu stiu cum il cheama pe actor dar joaca smecher rau si e pacat ca nu a mai avut ceva epic

| Simpatic a răspuns (pentru cautjocurirrtf):

O sa caut maine sa vad si eu ce frate avea personajul dexter, eu am vazut serialul cu ani in urma si sequelul New Blood dar nu imi mai aduc aminte de un frate...
in ceea ce priveste serialul Dexter, acesta va avea inca o parte, de fapt prequel ce se va numi Dexter: Origins

deci posibil sa il vedem iar pe Michael C. Hall in aceasta serie

| cautjocurirrtf explică (pentru Simpatic):

In sezonul 1 o sa vezi cu frai-su, cand o sa apara prequelul si pe ce site ai citit? si dupa ce il vezi ma contactezi sa-mi zici cum ti s-a parut frai-su, mi-e ciuda ca nu au facut nimic cu el.