| Anemona2020 a întrebat:

Când mai apar celelalte sezoane din The Originals? Și am văzut pe YouTube ca a apărut Legacies, este doar fan made sau este o noua continuare a filmelor? Dacă ma poate lămuri cineva.

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Serialul The Originals are 5 sezoane, toate le poți găsi pe site-ul tv hub.Acolo am vizionat și eu serialul. Poti găsi și serialul Legacies dar conținând câteva episoade.

| Anemona2020 explică (pentru FoxyM):

Pe Netflix sunt doar 3 sezoane din the originals am observat

| FoxyM a răspuns (pentru Anemona2020):

Am observat asta.Cred că sunt ocupați cu recomandarea de filme noi și altele și nu mai au timp să mai completeze alte sezoane.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Originals e terminat si a aparut Legacies (13 episoade, urmatorul apare pe 14 martie):
https://www.imdb.com/title/tt8103070/

| Aby123 a răspuns:

Nu mai apar alte sezoane din The Originals, s-a terminat, dar in schimb continuarea la el este Legacies cum a fost the originals la the vampire diaries.