| Mσηιι a întrebat:

ma uit la serialul Ghost whisperer(mesaje de dincolo) Sunt la sezonul 3 ep 5, De ce este tatal Melindei asa de rau? adica este de partea lui Gabriel care mi se pare ca ii vrea raul Melindei.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| VladGangstaBoy a răspuns:

Frate am vazut serialul intreg acum ceva timp si sa stii ca Gabriel nu e rau.doar pare asa, si tatal ei ii vrea doar binele, mai mult nu iti spun!
Te las pe tine sa vezi in continuare!

| Mσηιι explică (pentru VladGangstaBoy):

Bine dar totusi nu atrage spiritele sa ramana pe pamant?

2 răspunsuri:
| RalucaSmile a răspuns:

Gabriel e rau, a omorat-o pe Melinda, cat despre tatal ei si mie mi-a dat impresia ca nu-i vrea binele dupa "Weight of what was", unde pe langa ca Mel aproape a murit a fost si acea discutie intre el si Gabriel.Mai mult nu-ti spun nici eu, e prea fain, trebuie' sa descoperi singura.Si mie imi place foarte mult.