| gabytzul a întrebat:

Buna doresc si eu sa aflu cum se numeste un film... deci ii un film de la 2000 incoace si era vorba despre o fata ce mergea la scoala sau liceu si era neglijata una alta apoi ii invitata la un rege cum ii regele in Marea Britanie si se int cu regele ce era si un servitor observa ca manaca la fel sandwich-uri si pana la urma se afla ca era fiica regelui...

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

"What A Girl Wants"...si nu prea era rege, doar politician.si se stie cam de la inceput ca e fiica lui...

2 răspunsuri:
| Beibiiis a răspuns:

Asta vreau sa aflu si eu...

| gabytzul explică:

Mersi multwinking