| Alexalexmaalex a întrebat:

Salutări, am și eu o curiozitate, recent am cunoscut o tipă super drăguță, se comportă natural cu mine, pare că îi place mult de mine suntem destul de intimi unul cu celălalt, pe scurt pare că ne-am găsit unul pe celălalt, dar îmi pare puțin ciudățel că îmi cere să-i fac niște cadouri destul de deplasate, gen o pietricică, un cablu usb cu capăt care nu prea se mai găsește, un fruct.
Ea m-a anunțat de la începutul relației că îmi va cere astfel de chestii, mai în glumă mai în serios a zis că nu-i vrăjitorie, am discutat subiectul, ce poate însemna lucrul ăsta, este bazat pe enumite emoții, e ceva psihic, terapeutic idk,

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Te incearca. Daca ii aduci tot ce vrea, vei fi al ei.
Sper sa nu iti ceara si luna de pe cer.

12 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Am avut si eu iubite ciudate rau de parca erau scoase din Alien vs Predator dar cu pretentii si obiceiuri de genul care nu ma ma pot duce cu gandul decat la ritualuri pagane ( vrajitorie/witchcraft ) nu am mai avut. Eu personal nu as pierde timpul cu astfel de bullshit si nonsens. Ori imi zice de unde naiba ideile astea si ce face cu niste obiecte atat de random, ori sa isi caute alta " papusa voodoo ". " Ea m-a anunțat de la începutul relației că îmi va cere astfel de chestii, mai în glumă mai în serios a zis că nu-i vrăjitorie " cam ce ar zice un violator in serie unei fete cand o invita la un Netflix and chill " promit ca nu sunt vreun violator sau ceva de genul ". Ok, la inceput pare inocent si dragut sa iti ceara chestii asa marunte si random " gen o pietricică, un cablu usb " dar in timp cam iti ridica suspiciuni la modul WTF.

| ioana748 a răspuns:

Pai, ce i ciudatel e ciudatel.
De ce ar trebui sa i duci bazaconii pe care ti le cere ea.
Este cam infantila.
Ce sa ti spun? poti intra in jocul ei, dar sa ai discernamant.
Fara atasamente si asteptari.
Toate cele bune,

| Alexalexmaalex explică (pentru ioana748):

Vedem cum decurg lucrurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Str. Vasile Lucaciu nr. 117, sector 3, găsești și pe mama cablurilor acolo, sunt cei mai tari în conectică, serios!

| Alexalexmaalex explică (pentru anonim_4396):

Acum îmi spui?… dupa 3 zile de cautat un amarat de usb cu dc de 3mm? si o gramada de bani dat pe el

| LaviniuA a răspuns:

Ti-a zis de la inceput ca nu-i vrajitorie... tu esti mai naiv asa?
Iti zic eu: cel mai probabil e FIX vrajitorie.
Stii cat de usor e pentru o fata sa invete asa ceva de pe net? N-ai idee.
Probabil te simti atras de ea exact din cauza practicilor pe care le face si acum esti cobai.

1. Deci nu ii mai duce nimic din ce iti cere. Vrei sa ai parte de tot felul de boli, accidente, sa ajungi la Balaceanca sau sa te trezesti mort? Sa vezi atunci distractie.

2. Nu ii pune la dispozitie fluide ale corpului tau.

3. Daca vine la tine las-o singura putin din cand in cand. Dupa ce pleaca, verifica sub pat, sub saltea, prin sertare. Daca gasesti chestii straine arde-le.

4. Vorbeste cu un popa, daca se poate mai ezoterist asa, ca sa iti spuna cum sa te protejezi (gen Singurov asa).

5. Nu te mai intalni cu ea o vreme. Isi va gasi pe altul. Cauta-ti si tu o alta fata.

| Alexalexmaalex explică (pentru LaviniuA):

Bro, wtf, sper că glumești…

| LaviniuA a răspuns (pentru Alexalexmaalex):

Nu, bro, nu glumesc.
Probabil are o mica papusa. O mai loveste cu pietricica din cand in cand, ii mai pune cablul de gat. Iti dai seama ca tu poti sa ai parte de lovituri, accidente, sau sa capeti probleme de sanatate, de ex cu sistemul circulator, respirator.
Fructele... ce crezi?
Marul se foloseste pentru a atrage un baiat si a-l face sa o iubeasca.
Bananele si altele cu forma de penis sunt pentru a creste apetitul sexual.
Etc.
Stai cu ea mai multe zile la rand, in preajma echinoctiului (19-21 martie), mai ales noaptea, pana dupa miezul noptii. Ca sa vezi cum reactioneaza. Probabil nu o sa-i convina, ca ea trebuie sa isi faca ritualurile.
(repeta acelasi lucru de luna luna plina, 24-26 martie, probabil din nou o sa vrea sa fie singura).

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Stii daca si le ia singură cat de mult o incanta fața de situatia in care trebuie sa i le aduci tu?

| Peli75 a răspuns:

Așa ceva nu am mai auzit de când mama m-o făcut. S-ar putea ca ea să se simtă bine din aceste gesturi mici pe care le faci, o încântă pe ea sau nu știu!

| Alexalexmaalex explică (pentru Peli75):

Așa zic și eu, așa sper.