| AdyAdryan123 a întrebat:

Daca o fata m-a pupat pe buze si a fost ceva gen :Vino pana aici si m-a pupat, dar noi nu am vorbit deloc daca ma place sau nu. Asta inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| andyarx a răspuns:

Daca t-ea pupat pe buze este destul de clar. A facut primul pas, dar s-ia mascat oarecum sentimentele, ea asteapta ca sa reactionezi. Crede-ma!

7 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Întreab-o, că nu te mușcă.

| munteanuionvictor a răspuns:

Cred că te place.

| leapșa a răspuns:

Poate da, poate nu.
Poate a facut-o din joaca. Nu gandi prea mult la asta, ci incearca sa-i observi comportamentul fata de tine si poate ai ocazia de a te apropia mai mult de ea.

| AdyAdryan123 explică (pentru leapșa):

I l-am cam obesvat, rade la toate glumele mele sta pe langa mine si m-a pupat

| leapșa a răspuns (pentru AdyAdryan123):

Atunci te place.