| Rafybdq a întrebat:

Pot avea practica si saptamana verde in acelasi timp? Si daca da, la ce mi se pune absenta?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tie dragule iti place scoala cum imi place mie munca, dar ce sa vezi ma duc acolowinking

| Rafybdq explică (pentru Simpatic):

Hai zi zau dragule da te am intrebat eu ceva de te bagi in seama?

| darrio2007 a răspuns (pentru Rafybdq):

Dragule, are dreptate. Nu esti primul pe aici care pune asemenea intrebari. Nu-ti place scoala.
Absente poti avea la cele la care lipsesti.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Sincer nici mie nu mi-a placut dar a fost o necesitate laughing
nici nu aveam TPU pe vremea aceea caci la fel as fi intrebat...notwinking

| ofiterfantomayt a răspuns:

La toate materiile