| mariustimo a întrebat:

Ma gandesc serios sa merg la Politehnica, Facultatea de inginerie industriala si robotica. Imi puteti spune ceva despre facultatea asta? Imi fac cu ochiul specializarile informatica aplicata in inginerie industriala sau tehnologia constructiilor de masini. E pe aici vreun student(a) acolo sa-mi dea niste inside notes sau cunoasteti pe cineva care a terminat facultatea asta. E buna?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"niste inside notes"

sună bine titulatura aia, du-te, fă-te inginer in informatica aplicata

| mariustimo explică (pentru sierra1):

Cum sunt profesorii? colegii?

| sierra1 a răspuns (pentru mariustimo):

Vrei să fii ceea ce spui, mergi acolo indiferent de profi și colegi (apropo, colegii mei nu sunt și nu vor fi colegii tăi)

| mariustimo explică (pentru sierra1):

Cum adica indiferent de profi?! :O

| sierra1 a răspuns (pentru mariustimo):

Adică o să te inscrii la o facultă pentru că o să ai colegi cool?