| CanuNelly a întrebat:

Bună ziua, am nevoie de câteva informații
de unde pot descărca programele școlare (curriculum) clasei a XI-a și a XII-a profilul biologie și chimie. Pe oldsite edu.ro, toate documentele de descărcat au dispărut, nu mai există posibilitatea de a vizualiza nimic. M-am uitat și pe noul site edu.ro, dar nu am găsit nimic de descărcat (pdf)
De asemenea, m-aș mulțumi cu o versiune mai nouă, care este completă.
O mie de multumiri!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| georgcyc a răspuns:

/storage/emulated/0/Download/REPERE_METODOLOGICE_BIOLOGIE_2023_2024_CLS_XI.pdf

https://www.edu.ro/......CLS_XI.pdf

| Anonima6775 a răspuns:

Încearcă să accesezi site-ul Ministerului Educației Naționale sau să vorbești cu profesorii pentru a obține curriculumul pentru clasele a XI-a și a XII-a la Biologie și Chimie. Succes!