| 0PopaPorno a întrebat:

Stiti vreo localitate sau oras al carei istorie sa contina vampiri, varcolaci, vrajitoare sau paranormal?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, povestea vampirilor a pornit de la noi, din Transilvania, poti cauta despre asta pe net.

| Lykan a răspuns:

Gevaudan este in franta acolo din 1765 pana in 1767 au avut loc o groaza de crima, o bestia care semana ca un lup dar mult mai mare a mecelarit sute de oameni pentru mai multe informatii si cazuri similare uite aici werewolflykan.blogspot.com

| StellaFitz a răspuns:

Podoleni,Neamt...in apropiere de P. Neamt.se zice ca acolo au fost omorati peste 100 de oameni intr.un incendiu.si ca bantuie.pe acolo...big grin am citit si euhappy

| danSS a răspuns:

Padurea Baciu.In apropiere de Cluj.

| CrinutzaCrinutzica a răspuns:

Padurea Baciu din Cluj Napoca(am fost acolo locuies tot in Cluj Napoca n-am vazut nimic da am auzit ca altii chiar au vazut)Se zice ca in noaptea de Sanziene vin extraterestrii...sau ca sunt schimbari bruste de temperatura si cum intri te apuca fiorii aia mari...