| anonim_4396 a întrebat:

eu si prietenul meu am inceput de ceva timp sa facem petting, chestia e ca el ma pune sa ii pun mana pe penis (...sa-i fac laba aproape laughing )...si mi se pare ciudat, adica na. as vrea sa stiu de la voi, ceilalti baieti, asta e un lucru normal?
daca puteti sa nu radeti prea tare de intrebarea asta.
multumesc!

16 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care doi oameni ajung in situatia de a experimenta placerile vietii insa fara a face deocamdata sex, este obligatoriu ca ambii parteneri sa se debraseze de inhibitii. Pettingul este un gen de preludiu dar cu deosebirea ca cei doi trebuie sa se satisfaca reciproc in vederea atingerii placerii finale, orgasmul la femeie respectiv ejacularea la barbat. Din moment ce isi da toata silinta sa te faca fericita nu consideri ca ar trebui sa incerci sa te comporti macar ca el. Consider ca nici nu ai concepe sa-i faci un oral cu gura ta din moment ce tie ti se pare ca fiind o blasfemie chiar si atingerea penisului cu mana ta.In acest caz nu ti se pare ca apari ca fiind o profitoare ingrata?

| neutrino a răspuns:

Tu esti cea care hotaraste daca este normal sau nu.

| SkyPilot a răspuns:

Numai voi doi hotarati ce e normal. Daca il termini, va fi mai calm si iti va fi recunoscator happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e ciudat. mai ciudat era sa iti faca doar el tie si tu sa freci menta de pomana.

| Țoglă a răspuns:

Îi normal.Cred.

| SorinTudor a răspuns:

rolling on the floor Pai ce e ciudat? bine ca nu te pune sa faci altceva...(intelegi tu)

| maite13 a răspuns (pentru SorinTudor):

Pai nu stiu... mi se pare ciudat, sa-i fac laba, cum ar veni. laughing

| SorinTudor a răspuns (pentru maite13):

Pai el te masturbeaza pe tine?

| maite13 a răspuns (pentru SorinTudor):

Da

| SorinTudor a răspuns (pentru maite13):

Vezi? nu iti cere nimic iesit din comun, poate si lui i s-a parut ciudat dar a facut o exceptie sa te "satisfaca"...

| Dendoris a răspuns:

Pai daca in tine nu poate sa il bage si presupun ca nici oral nu ii faci, ce mai ramane? Handjob of course... -.-

| LeZizu a răspuns:

Eu am aut o iubita care mi-a frecat organul genital fara sa ii cer acest lucru. Nu aveam prezervative in acel moment si a zis a recurs la aceasta metoda de a ma "inveseli"

| Anonim13912 a răspuns:

Ooo, stai linistita nu esti prima si nici ultima! laughing si eu ii faceam la fostul iubit. Daca amandoi va simtiti comozi si va place de ce sa nu va "inveseliti"? Daca e placut gandeste-te doar acolo, uita de restul si traieste momentu!winking succes

Răspuns utilizator avertizat
| Sanny1956x a răspuns:

Scusa a me mi diventa duro solo a guardarti aaaaaa, non traduce bene cosa vuol dire lo fara' zampa quasi? non gli si rizza? aaaa cambia ragazzo, ciao

| luluviu a răspuns:

Fai sex oral daca nu vreai sa piezrzi verginatatea.